ویژگی ها

کوچک و سبک

 

کوچک و سبک

نصب و نگهداری کولر گازی داکت اسپیلیت سامسونگ ساده و راحت است. طراحی فوق‌العاده فشرده و کم حجم این دستگاه، حجم و وزن آن را در

مقایسه با کولرهای گازی متداول تا 20 درصد کاهش داده‌ است. از ‌این ‌رو، نصب و راه‌اندازی آن، حتی در فضاهای کوچک، بسیار آسان‌تر می‌باشد.

 
 

آسایش بیشتر و کارآیی بهتر با عملکرد خودکار

 

آسایش بیشتر و کارآیی بهتر با عملکرد خودکار

قابلیت تنظیم خودکار ESP این کولر، صرف‌نظر از طول کانال، به‌خوبی و به صورت خودکار فشار استاتیک خارجی (ESP) را تشخیص می‌دهد.

سپس فوراً عملکرد خود را در جهت بهینه‌سازی حجم و فشار هوا و به حداقل رساندن صدا تنظیم می‌کند. با استفاده از دستگاه کنترل از راه دور، ESP را به راحتی می‌توان تنظیم کرد، که زمان نصب را کاهش می‌دهد.

 

دسترسی سه طرفه برای سهولت در انجام خدمات حفظ و نگهداری

دسترسی سه طرفه برای سهولت در انجام خدمات حفظ و نگهداری

اغلب کولرهای گازی کانالی در محل‌های مختلقی نصب می‌شوند؛ از ‌این ‌رو برای کار تعمیرات و نگهداری آنها لازم است از جهات مختلف قابل دسترسی باشند. طراحی کولر گازی داکت اسپیلیت سامسونگ به گونه‌ای است

که با استفاده از درپوش کشویی با قابلیت جابجایی آسان، دسترسی به آن از سه طرف – رو، کنار و زیر – ممکن می‌باشد. در نتیجه، هر کجا نصب گردد نگهداری آن بسیار راحت‌تر است. ضمن اینکه در وقت و پول شما صرفه‌جویی می‌شود.

 

بازدهی و صرفه جویی انرژی به میزان زیاد

بازدهی و صرفه جویی انرژی به میزان زیاد

فناوری‌های پیشرفته کولر گازی داکت اسپیلیت سامسونگ با بازدهی عالی انرژی موجب صرفه‌جویی در هزینه می‌شود. فن باد گرم (Sirocco Fan) بزرگ آن دارای تیغه‌های آیرودینامیکی است

و به همین خاطر، با صدای کمتر هوای بیشتر تولید می‌کند. میکرو مبدل حرارتی فشرده تخت نیز بهره‌وری فوق العاده‌ای دارد، ضمن اینکه کمپروسور دوّار دوقلوی BLDC لرزش را کم می‌کند. بنابراین کم‌صدا‌تر و مطمئن‌تر است.

 

امکان کنترل آن هر زمان و در هر مکان                          

امکان کنترل آن هر زمان و در هر مکان

     

عملکرد اختیاری وای فای هوشمند، با استفاده از برنامه‌ای*روی گوشی هوشمندتان این امکان را فراهم می‌کند که عملکردهای کولر گازی داکت اسپیلیت سامسونگ را از راه دورکنترل کنید و به آن برنامه بدهید. در هر مکانی که دارای شبکه وایرلس باشد می‌توانید فوراً آن را روشن و خاموش کرده و وضعیت عملیاتی و درجه حرارت را انتخاب کنید.یا می‌توانید برای زمان روشن و خاموش شدن به آن برنامه بدهید و سایر عملکردها را کنترل کنید.
*برای گوشی‌های آیفون و دستگاه‌های اندروید موجود است       

         
 
 

میکروکانال تخت

میکروکانال تخت

               بازدهی FME یا FMC (تبخیر‌کننده یا کندانسور میکروکانال تخت) فوق‌العاده بالا است، و نسبت به ماشین‌های نوع Fin & Tube (پره‌دار)، 30 درصد بازدهی بیشتری دارد. همچنین کانال‌های تخت آن به طراحی بسیار فشرده و سبک دستگاه، که 25 درصد کوچکتر از حد معمول است، کمک می‌کند.

 

پمپ درین EZ

EZ Drain Pump

           پمپ درین EZ، که نصب آن اختیاری است و به سهولت انجام می‌شود، مانع بازگشت جریان آب هنگام تخلیه و مانع شیوع باکتری‌ها و میکروب‌های بدبو در آب راکد می‌گردد. فقط کافی است آن را نصب و وصل کنید، چرا که با همه یونیت‌های داخلی سازگار است.

 

ایزی فیلتر

(Easy Filter)

ایزی فیلتر (Easy Filter)

           برخلاف فیلترهای متداول که اغلب دسترسی به آنها مشکل است، ایزی فیلترِ کولر گازی داکت اسپیلیت سامسونگ بیرون و در قسمت بالای دستگاه قرار گرفته است. بنابراین، به‌راحتی می‌توانید آن را خارج کرده، تمیز کنید و مجدداً در جای خود قرار دهید، بدون اینکه نیاز باشد دری را باز کنید یا فیلتر را به سختی بیرون بکشید. همچنین پوشش آنتی باکتریال آن گرد و خاک، آلاینده‌های هوازی خطرناک و آلرژی‌زاها را فیلتر می‌کند.
در صفحه اول؟: 
قرار گیرد
تمام حقوق این سایت متعلق به شرکت «تهویه مطبوع سام» نماینده رسمی شرکت «سامسونگ» است. - © 2021
طراحی و اجرا ستیانت