حالت خود عیب یابی 

حات خودعیب‌یابی

حالت «خودعیب‌یابی» این یونیت مستقیماً به کاربران درباره نقص عملکرد دستگاه هشدار می‌دهد. کد خطا و چراغ ال ای دی (LED) مهندسان را قادر می‌سازد که فوراً مشکل را شناسایی کنند و بنابراین از مدت زمان رفع نقص کاسته می‌شود. در نتیجه، این حالت به شرکت‌ها اجازه می‌دهد که به دلیل عملیات‌های کم‌هزینه‌تر، از بهره‌وری بالاتری بهره ببرند.

 

سبک وزن‌ترین در دنیا

سبک وزن‌ترین در دنیا

 
 

4Way Cassette S (کولر گازی 4 طرفه کاستی اس) سامسونگ اکنون وزنش کمتر از 17 کیلو‌گرم می‌باشد. این کولر ‌گازی در حال حاضر سبک‌ترین یونیت داخلی در صنعت می‌باشد؛ تقریبا 35 درصد سبک‌تر از محصولات معمولی. سامسونگ اولین شرکتی بود که از کابینت‌های ABS در یونیت‌های داخلی‌اش استفاده کرد تا سبک‌ترین یونیت‌ها را داشته باشد. طراحی باریک این محصول باعث ایجاد نسیم ملایمی می‌شود. همچنین سبک‌ترین کولر‌ گازی دنیا نصب بسیار آسان‌تری را نیز برایتان ممکن می‌سازد.

"

طراحی داخلی

طراحی داخلی

 

4Way Cassette S دارای دو پنل با طراحی متفاوت می‌باشد. می‌توانید بین طرح مشبّک و کلاسیک بر حسب نمای داخلی‌ یا سلیقه شخصی‌تان یکی را انتخاب کنید. علاوه بر این، طراحی ساده و زاویه‌های مدوّر آن به فضای داخلی‌ امروزی و شیک شما حس نظم و زیبایی می‌بخشد. 4Way Cassette S هارمونی چشم‌نوازی با فضای داخلی‌تان خواهد داشت.

 
 

یون اس پلاسما (S-Plasma)

یون اس پلاسما (S-Plasma)

 

با کمک یون اس-پلاسمای سامسونگ، هوای فضای داخلی‌تان را ضد‌عفونی کنید! با دستگاه یون اس-پلاسما، هوای از قبل فیلترشده را حتی باز هم سالم‌تر و پاک‌تر می‌کند، زیرا آلودگی‌های موجود در هوا را از بین می‌برد، باکتری‌ها را کاملاً از میان بر می‌دارد، با زدودن کامل عوامل حساسیت‌زا در هوا حساسیت‌ها را از بین می‌برد و حتی رادیکال‌های هیدروکسیل را خنثی می‌کند. این وسیله از امکانات اختیاری است و برای نصب آن کافی است کیت یون اس-پلاسما را درون یونیت داخلی قرار دهیم.

 
 

جریان هوای فراگیر

جریان هوای فراگیر

 

4Way Cassette S جدید می‌تواند تمام قسمت‌های اتاق را خنک کند. طراحی جدید و کاربردی تیغه‌ها نقاط کور را در زوایای پنل به حداقل می‌رساند و تقریباً می‌تواند 360 درجه کامل یونیت داخلی را پوشش دهد.

 

کنترل هریک از پره‌ها به طور مجزا

کنترل هریک از پره‌ها به طور مجزا

 

به لطف کنترل از راه دور جدید، زاویه خروجی پره‌ها را می‌توان به طور جداگانه در یک زاویه یا زوایای متفاوت بین 32 تا 65 درجه برای داشتن سرمایشی مؤثرتر تنظیم کرد.

 

 

جریان هوای قوی

جریان هوای قوی

پره‌های عریض در یونیت داخلی هوای گرم و یا سرد را تا فاصله‌ بیشتر از 5/2 متر منتقل می‌کنند تا سرما و گرما به خوبی در تمام فضای اتاق پخش شود.

 

ورود هوای تازه

ورود هوای تازه
 
با نصب 4Way Cassette S هوای تازه وارد یونیت می شود. در نتیجه می‌توانید حتی از هوای تازه‌تری در اتاقتان بهره‌مند شوید.
 
 
 

نصب آسان

نصب آسان

تمام قسمت‌های گوشه‌ها جدا‌شدنی هستند: این امر تنظیم ارتفاع را تسهیل می‌کند و باعث می‌شود نصب و تراز کردن آن نیز بسیار سریع‌تر و ساده‌تر شود.
در صفحه اول؟: 
قرار گیرد
تمام حقوق این سایت متعلق به شرکت «تهویه مطبوع سام» نماینده رسمی شرکت «سامسونگ» است. - © 2021
طراحی و اجرا ستیانت